Kapıda Teslimat Hakkında

Teslimat Hizmetleri

Adrese Kargo Teslimi

Kargolarınız, kimlik ibraz etmesi karşılığı alıcısına faturada belirtilen adresinde kuryelerimiz tarafından teslim edilir.

Adreste alıcının olmaması durumunda kargo şubeye geri getirilir.

Şubeye geri getirilen kargolar 7 işgünü içerisinde alıcı tarafından şubemize gidilerek teslim alınmalıdır.İstanbul ana merkez teslimat Süresi; Türkiye geneli anlaşmalı kargo şubeleri arasında gerçekleşen standart gönderi hizmeti şehir içi ve şehirlerarası olup her gün teslim olan adreslere mücbir sebepler harici 600 km ye kadar 1-2 işgünü, 600 km üstü mesafelerde ise 2-3 işgünü olarak sağlanmaktadır

Telefon İhbarlı Teslimat

Göndericinin gönderi yapılırken talebi üzerine kargolarınız size en yakın şubeye ulaştığında Alıcıya telefon araması ile kargonun şubemize ulaştığı bilgisi verilir.

Bilgilendirme sonrası şubelerimize gidip kimlik ibraz edilerek kargo teslim alınabilir.

Şubeden teslim alınmayan kargolar 7 işgünü içerisinde göndericinin bilgisi dahilinde çıkış şubesine iade edilir.

Adresten Alım Hizmetleri

Adresten Kargo Alımı

Talebiniz üzerine göndermek istediğiniz kargolarınızın belirteceğiniz adresten alınması hizmetidir.

Marduk Kargo web sitesi ve mobil uygulamasında yer alan “Kurye Çağır” alanından, şubelerimizden ve Çağrı Merkezi üzerinden yapabileceğiniz alım talebiniz ile adresinize yönlendirilecek olan kuryemiz adresinize gelir ve yetki belgesini göstererek kargonuzu teslim alır.

Kargo teslimi için kuryemiz size “Ambar Tesellüm Fişi” verir. Ambar tesellüm fişi üzerinde yazılı numara ile kargolarınızı takip edebilirsiniz.

Pazar ve Cumartesi* günü hariç haftanın tüm günleri saat 15:00’a kadar alım talebinde bulunabilirsiniz.

*Cumartesi günleri saat 12:00’a kadar alım yapılmaktadır. Adresten Alım saatleri şube çalışma zamanlarına göre farklılık gösterebilir.

Ayrıntılı bilgi edinmek için en yakın şubemize gidebilir veya +90 212 638 68 61 numaralı telefonumuzdan Müşteri Hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Özel Hizmetler

Öncelikli Teslimat

Türkiye’nin her yerinden yapılan gönderiler öncelikli olarak alıcısına ulaştırılır.

Öncelikli Teslimat hizmetimizden yararlanmak için, şubelerimizden birine gelmeniz ya da müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterli.

Ayrıntılı bilgi edinmek için en yakın şubemize gidebilir veya +90 212 638 68 61 numaralı telefonumuzdan Müşteri Hizmetlerimizi arayabilirsiniz.